Kontaktai
PARAMA
Dokumentai
Drausminės nuobaudos
Žaidėjų statusas
Teisėjai
Stadionai
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Lietuvos 7x7 Taurė
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
WORLD 6x6 CUP
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Baltic Nations 6x6 CUP
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Baltic Clubs 6x6 CUP
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Mūsų partneriai:
FC Suoliukas (Klaipėda)
(Baltic Clubs 6x6 CUP, Riga 2017)
Komandos vadovas:
Andrej Smyslov
Vidutinis amžius:
33.37
Nr
Vardas, Pavardė
Pozicija
Gimimo data
Ūgis
Svoris
1
Ernestas Gedminas
Vartininkas
1995-05-24
187
72
0
0
0
20
Andrej Smyslov
Gynėjas
1989-04-18
0
0
0
23
Sergej Smyslov
Gynėjas
1985-04-07
183
82
0
0
0
Vilius Mišeika
Gynėjas
1993-09-19
186
90
0
0
0
Vitalij Gureev
Gynėjas
1987-01-15
0
0
0
Žygimantas Šakys
Gynėjas
1996-10-10
192
80
0
0
0
Eimantas Rudavičius *
Gynėjas
1988-02-03
0
0
0
9
Edgar Dorogavcev
Saugas
1989-08-11
190
98
0
0
0
33
Šarūnas Genčius
Saugas
1996-03-05
181
69
0
0
0
Eduard Smirnov
Saugas
1989-03-31
0
0
0
Edvardas Bacevičius
Saugas
1990-10-20
0
0
0
Karolis Simonavičius
Saugas
1988-08-02
0
0
0
Paulius Grigaitis
Saugas
1989-04-18
0
0
0
45
Vilius Jokubaitis
Puolėjas
1992-06-17
0
0
0
87
Tadas Baronas
Puolėjas
1987-07-19
185
82
0
0
0
88
Stanislovas Normantas
Puolėjas
1988-07-08
0
0
0
Arvydas Dapkus
Puolėjas
1995-06-24
0
0
0
Martynas Bučas *
Puolėjas
1994-05-17
0
0
0
Sezono įvykiai (Baltic Clubs 6x6 CUP, Riga 2017)
Nr.
Data
Turas
Varžybos
Rezultatas
Istorija
Turnyras
Sezonas
Komanda
Varžybų
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
2019
FC Suoliukas (Klaipėda)
11
25
6
1
Detali istorija
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
2018
FC Suoliukas (Klaipėda)
13
39
6
1
Detali istorija
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
2017
FC Suoliukas (Klaipėda)
11
35
6
0
Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUP
Riga 2017
FC Suoliukas (Klaipėda)
0
0
0
0
Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUP
Tallinn 2016
FC Suoliukas (Klaipėda)
3
0
0
0
Detali istorija
TOP 16 Finalas
2016 m. TOP 16
FC Suoliukas (Klaipėda)
3
0
0
0
Detali istorija
Druskininkų Etapas
2016 Druskininkų etapas
FC Suoliukas (Klaipėda)
6
12
0
0
Detali istorija
Telšių Etapas
2016 Telšių etapas
FC Suoliukas (Klaipėda)
6
7
0
0
Detali istorija
Turnyrinė lentelė
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas
Vilnius 2015
Tallinn 2016
Riga 2017
Alytus 2018
Grupė:
V
Komanda
R
Per
Lyg
Pra
+
-
+/-
T
1
Amoko/FK02 (Riga)
4
2
2
0
6
0
+6
8
2
FK RESE (Alytus)
4
2
1
1
8
5
+3
7
3
Eagle Team-Setaltas (Vilnius)
4
2
1
1
8
4
+4
7
4
FK Tukums 2000 (Tukums)
4
1
1
2
3
8
-5
4
5
FC Cosmos Seniors (Tallinn)
4
0
1
3
5
13
-8
1
Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas:
Alytus 2018
Grupė:
Turas 5
Data
Šeimininkai
R
Svečiai
2018-08-05
Amoko/FK02 (Riga)
0:0
Eagle Team-Setaltas (Vilnius)
2018-08-05
FC Cosmos Seniors (Tallinn)
2:5
FK RESE (Alytus)
Rezultatyviausi žaidėjai
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas:
Alytus 2018
Foto
Informacija
Deividas Karpavičius *
Komanda:
FK Arsenalas (Kaunas)
6
Varžybų:
6
Tomas Jeruševičius
Komanda:
FK RESE (Alytus)
5
Varžybų:
6
Edvinas Mučinis
Komanda:
El Dorado-ESFA (Vilnius)
5
Varžybų:
5
Pavelas Šarynskis
Komanda:
Eagle Team-Setaltas (Vilnius)
4
Varžybų:
4
Martinš Kalinčenko
Komanda:
FK Nica (Nica)
2
Varžybų:
4
Sigitas Jančiauskas
Komanda:
FK RESE (Alytus)
2
Varžybų:
6
Tomas Krakauskas *
Komanda:
FK Arsenalas (Kaunas)
2
Varžybų:
5
Oleksii Drobiazko
Komanda:
FC Cosmos Seniors (Tallinn)
2
Varžybų:
4
Virginijus Miknevičius
Komanda:
FK RESE (Alytus)
2
Varžybų:
6
Igor Voštšilenko
Komanda:
FC Concrete (Tallinn)
2
Varžybų:
4
Nedrausmingiausi žaidėjai
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas:
Alytus 2018
Foto
Informacija
Martynas Biržinis
Komanda:
FK RESE (Alytus)
1
3
Tadas Paplauskas
Komanda:
El Dorado-ESFA (Vilnius)
2
0
Paulius Sakalis
Komanda:
Eagle Team-Setaltas (Vilnius)
1
1
Tomas Krakauskas *
Komanda:
FK Arsenalas (Kaunas)
1
1
Artūrs Šternbergs
Komanda:
FC Nikers (Kuldiga)
1
1
Dmiti Topilskiy
Komanda:
FC Concrete (Tallinn)
0
2
Deivydas Piliukaitis
Komanda:
El Dorado-ESFA (Vilnius)
0
2
Valerijs Petrovs
Komanda:
Amoko/FK02 (Riga)
0
2
Artūras Armonas (į FK Arsenalas)
Komanda:
FK Arsenalas (Kaunas)
0
2
Rodion Ovsijenko
Komanda:
FC Concrete (Tallinn)
0
2
Mūsų partneriai:
© Lietuvos mažojo futbolo asociacija