SOCCA

Mūsų partneriai:

Varžybų informacija

FC Klaipeda City (Klaipėda)
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas 2023
2023-09-09 15:00:00
Stadionas: Radviliškio stad. I aikštė
Teisėjai: Artiom Gutovskij

2:2


FK Smūgis (Kaunas)

Įvarčiai
0:1 13:00 Justas Juozelskis
Matas Ilginis1:1 17:00
Tomas Norkūnas2:1 20:00
2:2 28:00 Augustas Blaškevičius

Varžybose dalyvavo
Viktor Kleščionok
Tomas Norkūnas
Matas Ilginis
Stasys Dacys
Vaidotas Juškus
Tadas Vitkauskas
Roman Abrašin
Vitalij Gurejev
Edvardas Dacys
Kęstutis Žymantas
Andrius Samplinskas
Deividas Šaltys
Justas Juozelskis
Rytis Briedis
Mindaugas Kasparas
Benas Buzevičius
Ignas Raštutis
Norbertas Kokašvili
Augustas Blaškevičius
Giedrius Mažrimas
Emilijus Šinkūnas

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2024-05-18Lietuvos 7x7 Taurė2024FC Klaipeda City (Klaipėda) - FK Smūgis (Kaunas)1:6
2023-06-17Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2023FK Smūgis (Kaunas) - FC Klaipeda City (Klaipėda)7:2

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FSK Radviliškis (Radviliškis)1413016822+4639
2FK Smūgis (Kaunas)1411217131+4035
3SC-FK Akmenė (Akmenė)148154832+1625
4FC Klaipeda City (Klaipėda)146264342+120
5FK Arsenalas (Kaunas)146174942+719
6FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)145273034-417
7FK Alytus (Alytus)1420122973-446
8FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)141013870-623

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2023
Turas 14

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2023
FotoInformacija
Ignas Raštutis Komanda:FK Smūgis (Kaunas)
24 Varžybų:14
Taras Onufrak (išreg.) Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
11 Varžybų:7
Rokas Gedminas Komanda:FSK Radviliškis (Radviliškis)
10 Varžybų:8
Audrius Brokas Komanda:FK Smūgis (Kaunas)
9 Varžybų:10
Christianas Žilinskas Komanda:FSK Radviliškis (Radviliškis)
7 Varžybų:7
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
7 Varžybų:14
Klaudijus Bagočius Komanda:FSK Radviliškis (Radviliškis)
7 Varžybų:11
Marius Baziulis Komanda:FSK Radviliškis (Radviliškis)
7 Varžybų:14
Artūras Mačys Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
7 Varžybų:14
Lukas Sendžikas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
6 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2023
FotoInformacija
Lukas Rimkus Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
0 3
Dmitrij Krupovič Komanda:FK Alytus (Alytus)
1 1
Rokas Krušnauskas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
1 1
Vaidotas Juškus Komanda:FC Klaipeda City (Klaipėda)
1 1
Rimvydas Karsokas * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
1 1
Karolis Gečas Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 2
Artūras Mačys Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
0 2
Karolis Vasiliauskas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 2
Martynas Jurkūnas Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 2
Vaidotas Norkeliūnas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 2

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija