SOCCA

Mūsų partneriai:

2022-09-13

Pasaulio čempionate – antroji Lietuvos mažojo futbolo rinktinės pergalė

Šiandien dieną Budapešte (Vengrija) Lietuvos mažojo futbolo rinktinė žaidė savo antrąsias Socca mažojo futbolo pasaulio čempionato rungtynes.

C grupėje esanti Lietuva pirmąsias rungtynes prieš Maroką laimėjo net 9:0, o šiandien lietuvaičių laukė Kosta Rikos išbandymas. Antrosios rungtynės buvo sunkesnės, bet antrąją pergalę iškovoti pavyko rezultatu 3:1.

Kaip ir pirmose rungtynėse, taip ir antrose Lietuva sugebėjo įmušti greitą įvartį, o jo autoriumi ir vėl tapo Laurynas Danielius, kuris puikiu smūgiu pasižymėjo trečią rungtynių minutę. Prieš šį įvartį Lietuva turėjo ir dar kelias progas, bet Kosta Rikos vartininkas lietuvių smūgius atrėmė.

Iki pertraukos daugiau įvarčių komandos nepelnė, bet antrasis kėlinys prasidėjo taip pat gerai, kaip ir pirmasis. 23 rungtynių minutę savo pirmąjį įvartį šiame čempionate pelnė gynėjas Matas Venslauskas, kuriam tas įvartis tapo puikia 25-ojo gimtadienio dovana, nes būtent šiandien komandos vicekapitonas švenčia savo gimtadienį. Kaip ir L.Danielius, Matas pasižymėjo po kampinio.

Komandos toliau keitėsi savo išpuoliais, bet vartininkai ir gynėjai žaidė patikimai, o Lietuvai tai leido išlaikyti savo turimą persvarą.

Visgi, 38 minutę Kosta Rika sugrąžino intrigą. Į Lietuvos vartus buvo paskirtas baudinys, kurį realizavo ir lietuvių persvarą iki vieno įvarčio sumažino Camilo Suluaga.

Tačiau jau po minutės ta pati situacija įvyko kitoje aikštės pusėje. Už pražangą baudos aikštelėje į Kosta Rikos vartus buvo paskirtas baudinys, o jį užtikrintai realizavo Arnas Levonauskas, taip įtvirtindamas Lietuvos pergalę.

Po šios pergalės Lietuvos mažojo futbolo rinktinė su 6 taškais kol kas yra pirmoje C grupės vietoje, o jau rytoj, 15:00 Lietuvos laiku, Lietuvos rinktinės lauks labai svarbios rungtynės su Slovėnija.

Rezultatas:

Lietuva 3 : 1 Kosta Rika

3‘ [1 : 0] Laurynas Danielius

23‘ [2 : 0] Matas Venslauskas

38‘ [2 : 1] Camilo Suluaga (iš 6 m.b.)

39‘ [3 : 1] Arnas Levonauskas (iš 6 m.b.)

Lietuvos mažojo futbolo rinktinės sudėtis 2022 m. Socca Pasaulio čempionatui (rugsėjo 10-18 d., Budapeštas):

Vartininkai: Titas Vitkauskas (Nr. 1), Mantas Šumskis (Nr. 77).

Gynėjai: Deividas Gineitis (Nr. 2), Marius Linkevičius (Nr. 8), Matas Venslauskas (Nr. 4), Mindaugas Zlatkus (Nr. 9).

Saugai: Matas Radžiukynas (Nr. 5), Arnas Levonauskas (Nr. 3), Augustas Trinkūnas (Nr. 11).

Puolėjai: Laurynas Danielius (Nr. 7), Paulius Sirotavičius (Nr. 10).

Treneriai: Mindaugas Grigalevičius (vyriausiasis treneris), Giedrius Brazaitis (trenerio asistentas).