SOCCA

Mūsų partneriai:

FC Klaipeda City (Klaipėda)

(Lietuvos 7x7 Taurė, 2024)

Komandos vadovas: Tomas Norkūnas, Dimitrij Jakovlev

Komandos treneris: Sergej Jakovlev

Vidutinis amžius: 29.44

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/fckc.lt

2021 metais Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionato NUGALĖTOJAI!
NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Giedrius JurevičiusVartininkas1997-08-13000
Dmitrij JakovlevVartininkas1986-10-16000
Mantas RazonasGynėjas1995-11-28000
Vitalij GurejevGynėjas1987-01-15000
Tautvydas ŠpiegisGynėjas2003-05-25200
Vaidotas JuškusGynėjas1985-04-06000
Benas AlseikaGynėjas1994-08-02000
Arnas DumbrauskasGynėjas1999-11-19000
Matas IlginisSaugas1999-04-03000
Tomas NorkūnasSaugas1993-05-25000
Viktor KleščionokSaugas1984-03-24000
Tadas VitkauskasSaugas1992-01-23000
Edgaras MakarovasSaugas1998-01-10000
Justas AdamasSaugas1996-09-03000
Klaidas UrbanavičiusSaugas1998-06-10000
Dalius PinskasSaugas1996-06-06000
Donatas StankevičiusPuolėjas1996-11-16100
German JezerskijPuolėjas1993-08-18500
Vitalijus PaulauskasPuolėjas1996-05-01000
Edvardas DacysPuolėjas2006-12-21000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2023FC Klaipeda City (Klaipėda)144171Detali istorija
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2022FC Klaipeda City (Klaipėda)122350Detali istorija
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2021FC Klaipeda City (Klaipėda)144940Detali istorija
Lietuvos 7x7 Taurė2024FC Klaipeda City (Klaipėda)5800Detali istorija
Lietuvos 7x7 Taurė2023FC Klaipeda City (Klaipėda)3220Detali istorija
Lietuvos 7x7 Taurė2022FC Klaipeda City (Klaipėda)5400Detali istorija
Lietuvos 7x7 Taurė2021FC Klaipeda City (Klaipėda)31500Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Grupė:

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2024
Grupė:
Turas 5

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2024
FotoInformacija
Rolandas Gumbrys Komanda:FK Smūgis (Kaunas)
7 Varžybų:7
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team (Vilnius)
6 Varžybų:5
Antanas Šliuževičius Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
6 Varžybų:7
Christianas Žilinskas Komanda:FSK Radviliškis (Radviliškis)
5 Varžybų:5
German Jezerskij Komanda:FC Klaipeda City (Klaipėda)
5 Varžybų:5
Osvaldas Čipkus Komanda:FK El Dorado (Vilnius)
5 Varžybų:7
Titas Boriavičius Komanda:FSK Radviliškis (Radviliškis)
4 Varžybų:5
Ignas Raštutis Komanda:FK El Dorado (Vilnius)
4 Varžybų:7
Lukas Sendžikas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
4 Varžybų:7
Rokas Krušnauskas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
3 Varžybų:7

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2024
FotoInformacija
Vaidotas Norkeliūnas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 1
Dominykas Stundžia Komanda:FK Tauras Primaline (Kaunas)
0 1

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija